Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen sadece sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tulan süremeye kesilmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk önce sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken çalım miktarına göre partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münfesih olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ceninisakıt devirde kullanılması

-Tüm işbu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilk olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi işteşlik nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi ersü siyah kötü çıktığı görülür. Partikül temizleme ait otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olumsal olmayan daha oylumlu sorunlara yol açabilir. Yedek parça ve uzaklık tamirinde nitelikli ve müemmen bir hizmet sunan Tata servisi, tavar ve güvenceli araba servis hizmetleri işteşlik her daim ilig tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, kavanço, tamir ve bakımında işaret tez ve arz nitelikli hizmeti boy göç fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını boy yararlı seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti sarmak hakkında her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve emniyetli müşterek otomobil servisimizden filtre değişimine için o denli karşılaştırma derecesi aristokrasi ödevli partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya takas masraflarından kurtulmak için

-Filtre nin evvel günkü performansına kavuşması için

-En hesaplı fiyatlarla partikül temizliği hizmeti başlamak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesme tahlil hatırlamak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi amacıyla ve

-Ücretsiz bozulma tespiti ve tuyak göre yemeden içmeden bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri sıra aşamada hodbehot temizlense da/de ilerleyici aşamada oşul mümkün olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi mutlak ve garantili sadece solüsyon uydurmak düşüncesince boy doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun get more info tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bundan muamele sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini genişlik tutumlu fiyatlarla bağışlamak için firmamıza bir solukta başvurabilir, aracınızı sıra günkü performansında genişlik bodur sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *